Průvodce/průvodkyně na hradě Grabštejn

Státní hrad Grabštejn přijme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici průvodce/průvodkyně.

Pracoviště: státní hrad Grabštejn

Pracovní poměr: pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:

  • provázení skupin návštěvníků, školních skupin
  • organizování návštěvnického provozu, vyřizování rezervací
  • pomoc s organizací a realizací kulturních akcí pro veřejnost
  • podávání informací návštěvníkům
  • mimo návštěvnickou sezonu podílení se na dalším chodu správy hradu
  • výpomoc s provozem pokladny

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • výbornou znalost českého jazyka, plynulý mluvený projev
  • znalost němčiny (základní komunikace na pokladně), plynulý projev výhodou (schopnost v NJ provázet)
  • praxe v návštěvnickém provozu na památce (muzeu, atd.) výhodou
  • pozitivní vztah k památkám a kulturnímu dědictví

 Nabízíme:

  • práci na HPP se smlouvou na dobu určitou v délce trvání 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění (7. platová třída)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • nástup možný od 1. 1. 2024
  • různorodou práci v malém přátelském kolektivu

Kontakt pro zájemce:

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail ozoganova.vera@npu.cz. Do předmětu zprávy prosím napište "VŘ – průvodce/průvodkyně". Více informací na uvedené e-mailové adrese nebo na telefonním čísle 607 142 190.

Informace k ochraně osobních údajů jsou ze strany NPÚ uveřejněny na webových stránkách www.npu.cz v sekci Ochrana osobních údajů.