Přijmeme zahradníka/zahradnici pro státní zámek Buchlovice

Národní památkový ústav, územní památková správa v Kroměříži přijme zaměstnance na pozici – zahradník/zahradnice pro státní zámek Buchlovice.

Pracoviště: SZ Buchlovice
Datum zveřejnění: 07. 02. 2024
Uzávěrka: 29. 03. 2024
Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Náplň práce: v letním období: údržba zeleně a trávníků, údržba květinových záhonů, péče o sbírkové rostliny – fuchsie, ibišky a rododendrony, kosení trávy, stěhování a údržba mobilní zeleně a výstavních rostlin, zavlažování, hnojení, odplevelování, odstraňování stařiny, hrabání listí, okopávání, rytí, ošetřování a údržba stromů a keřů, výsadba nových stromů, výřez plevelných dřevin, odstraňování veškerých mechanických nečistot, údržba zpevněných ploch, úklid odpadků, vysypávání košů, mytí laviček, drobné údržbové práce

Požadujeme:

  • vzdělání – minimálně vyučení v zahradnickém oboru, maturita výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, skupina T výhodou
  • manuální zručnost, aktivní zapojení se do údržby (fyzická zdatnost)
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
  • trestní a morální bezúhonnost

Výhodou:

  • praxe v péči o historickou zeleň, arboristické práce
  • další dosažená profesní kvalifikace výhodou (ochrana rostlin, ošetřování a péče o dřeviny atd.)
  • znalosti a zkušenosti ve floristice vítány
  • znalosti a zkušenosti v sadovnictví a pomologii vítány
  • zkušenosti s mechanizací používanou v zahradních a krajinářských úpravách (strojní sečení, obsluha traktoru s příslušenstvím, křovinořez, mulčovací stroje, motorové pily apod.)
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • platové zařazení ve 7. platové třídě (dle NV č. 341/2017 sbírky – 18 680 Kč – 27 260,- dle uznané praxe, možnost příplatků za SO, NE), po zapracování možnost osobního ohodnocení
  • peněžitý příspěvek na stravování (až 1 200 Kč/měsíc)
  • pět týdnů dovolené
  • možnost bezplatných vstupů na památky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • přátelský kolektiv
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • zajímavou a pestrou práci v prostředí národní kulturní památky
  • pracovní poměr na 1 rok s možností následného prodloužení až na dobu neurčitou

V případě zájmu zašlete přihlášku s životopisem do 29. 03. 2024 na e-mail: binder.jan2@npu.cz nebo na adresu: Národní památkový ústav, správa SZ Buchlovice,
Jan Binder, Náměstí Svobody 13 Buchlovice, 687 08 Buchlovice

Kontakt pro další informace: Jan Binder – SZ Buchlovice, tel.: 775 402 070, e-mail: binder.jan2@npu.cz

Informace k ochraně osobních údajů jsou uveřejněny na webových stránkách www.npu.cz v části Ochrana osobních údajů.