Zahradník (zahradnice) na státním hradě a zámku Horšovský Týn

Národní památkový ústav, územní památková správa v Českých Budějovicích hledá zaměstnance (zaměstnankyni) na pozici zahradník na Státním hradě a zámku Horšovský Týn.

Pracovní náplň:

• obsluha traktoru s příslušenstvím, křovinořezu, sekačky, sekacího traktoru, motorové pily a dalších zahradnických a zemědělských strojů a nástrojů

• sečení trávní plochy, chemické ošetřování zeleně

• údržba mechanizace a zeleně (ošetřování porostu, výsadba rostlin, keřů, stromů)

• zahradnické a úklidové práce Požadujeme:

• řidičský průkaz skupiny T, B

• dobrá fyzická kondice, přenášení těžkých břemen do 40 kg

• zkušenosti se strojním sečením trávy, údržbou zemědělské mechanizace

• trestní bezúhonnost

• schopnost samostatné práce

• dosažené vzdělání min. střední s výučním listem

Nabízíme:

• pracovní poměr na plný úvazek na 1 rok s možností prodloužení

• platové zařazení podle příslušných mzdových předpisů – platová třída 7, stupeň dle praxe v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb. a NV č. 341/2017 Sb. v platném znění (tj. 23.510,- Kč – 25.290,- Kč)

• osobní ohodnocení po zapracování

• 5 týdnů dovolené

• 3 dny sick days

• stabilitu státní příspěvkové organizace

• příspěvek na stravné

• výhodnou mobilní telefonii i pro rodinné příslušníky

• volný vstup na památkové objekty ve správě NPÚ

Předpokládaný termín nástupu: ihned

Místo výkonu práce: Státní hrad a zámek Horšovský Týn

Bližší informace o nabízené pracovní pozici Vám podá:

Bc. Rosendorfský Jan, kastelán – tel.: 606 666 422, e-mail: rosendorfsky.jan@npu.cz

Ing. Kolek Richard, technolog zámeckého parku – tel.: 773 784 213, email: kolek.richard@npu.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů