Pracovní příležitosti

Hledáte zajímavou práci s lidmi, v malém kolektivu a na krásném místě? Zkuste se stát stálým pracovníkem švihovského hradu! Níže najdete pozice, které plánujeme brzy obsadit.

pro sezónu 2019 hledáme:

PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

  • · pracovní smlouva na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou
    · plný úvazek
    · nástup od 1. 3. 2019
Náplň práce

Organizace návštěvního provozu, koordinace prodeje vstupenek a online prodeje, agenda doplňkového prodeje zboží, poskytování informací, poskytování odborného výkladu – průvodcovská činnost, propagace památkového objektu v médiích a na sociálních sítích, administrace webových stránek, zajišťování kulturních a komerčních akcí, vzdělávacích programů, administrativní činnosti, spolupráce při úklidu a údržbě, další práce pro provoz památkového objektu. Organizace sezónních pracovníků. Po zapracování funkce dílčího zastupování kastelána.

Požadujeme
  • Úplné středoškolské vzdělání (praxe v prostředí památek nebo zkušenost s podobnou pracovní činností výhodou)
  • Aktivní znalost světového jazyka (němčina výhodou)
  • Vynikající komunikační schopnosti a vstřícné vystupování
  • Výbornou úroveň psaného i mluveného projevu
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se
  • Organizační schopnosti, tvůrčí schopnosti
  • Znalost práce na PC (textový editor, tabulkový editor, grafické a webové aplikace)
  • Všeobecný kulturní a historický přehled
  • Trestní bezúhonnost, hmotnou zodpovědnost
  • Časovou flexibilitu s ohledem na sezónnost provozu hradu
Nabízíme
  • Finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, platová třída 8, stupeň dle uznatelné praxe, příplatek za vedení sezónních zaměstnanců, osobní příplatek
  • Práci v malém kolektivu a příjemném prostředí národní kulturní památky
  • Stálý pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace a možnost profesního růstu v rámci organizace
  • Volné vstupné na památky ve správě Národního památkového ústavu
  • Příspěvek na stravné a další výhody z FKSP
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
Výběr uchazečů

Výběrové řízení bude dvoukolové. Uchazeči vybraní na základě zaslaných dokumentů budou pozváni k ústnímu pohovoru. Přihlášku zašlete elektronicky na e-mail bojcuk.lukas@npu.cz nebo poštou na adresu Státní hrad Švihov, Žižkova 1, 34012 Švihov. K přihlášce přiložte:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis
  • Koncept propagace hradu s ukázkou (pozvánka na fiktivní akci formou plakátu pro veřejnost, zprávy pro webovou stránku či sociální síť a tiskové zprávy pro média)

Uzávěrka přihlášek je v neděli do 20. 1. 2019. Ve čtvrtek 24. 1. 2019 proběhnou osobní schůzky s uchazeči vybranými v prvním výběrovém kole.

Předpokládaný nástup vybraného uchazeče je od 1. 3. 2019.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.
Informace k ochraně osobních údajů jsou ze strany NPÚ uveřejněny na webových stránkách www.npu.cz v sekci Ochrana osobních údajů.

POKLADNÍ / POKLADNÍK

  • · pracovní smlouva na dobu určitou
    · plný nebo částečný úvazek
    · termín od 1. 4. 2018 do 31. 10. 2018
Náplň práce
  • prodej vstupenek na prohlídky a akce
  • prodej zboží
  • podávání informací návštěvníkům
  • průvodcovská činnost
  • další práce pro provoz, úklid a údržbu památkového objektu
Nabízíme
  • zajímavou práci s lidmi v atraktivním prostředí památkového objektu v malém přátelském kolektivu podobně smýšlejících lidí
  • pracovní doba v průměru 40 hodin týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
  • pracovní smlouva na dobu určitou duben až říjen (v případě rozdělení pozice mezi dva pracovníky duben až srpen a červenec až říjen)
  • tarifní třída 5 nebo 6, tarifní stupeň dle praxe
  • stravenky v hodnotě 90 Kč, dovolená dle délky úvazku
  • možnost ubytování na hradě
Požadujeme
  • minimální dosažený věk při uzavření dohody 18 let
  • odpovědný přístup k práci a kladný vztah k lidem
  • schopnost pracovat s finanční hotovostí, trestní bezúhonnost
  • zvládnutí obsluhy vstupenkového systému a platebního terminálu
  • komunikativní znalost AJ a NJ při prodeji

V případě zájmu zašlete přihlášku e-mailem na svihov@npu.cz. K přihlášce přiložte strukturovaný životopis a krátce popište motivaci.

Uzávěrka přihlášek je do 28. 2. 2019.

Dne 23. 3. 2019 nebo 30. 3. 2019 proběhne povinná instruktáž, při které budou přijatí průvodci seznámeni s hradem a jeho návštěvnickým provozem.

PŘIHLÁŠKA

PRŮVODKYNĚ / PRŮVODCE

  • · dohoda o provedení práce (příp. dohoda o pracovní činnosti)
    · termíny dle dohody od dubna do října (delší období i jednotlivé dny) dle dohody
Náplň práce
  • doprovázení návštěvníků a podávání odborného výkladu návštěvníkům v českém jazyce (případně cizojazyčně)
  • další činnosti při zajištění provozu památkového objektu
Nabízíme
  • zajímavou práci v atraktivním prostředí památkového objektu v malém přátelském kolektivu podobně smýšlejících lidí
  • termíny dle dohody od dubna do října (delší turnusy i jednotlivé dny), možnost přizpůsobení pracovní doby individuálním požadavkům
  • odměnu ve výši 100 až 110 Kč za hodinu, dohoda o provedení práce
Požadujeme
  • minimální dosažený věk při uzavření dohody 16 let
  • dobré vyjadřovací schopnosti v podání odborného výkladu
  • zodpovědnost při vykonávání zadaného úkolu

V případě zájmu zašlete vyplněnou přihlášku e-mailem.

Uzávěrka přihlášek druhého kola je do 28. 2. 2019.

PŘIHLÁŠKA