Pracovní příležitosti

Hledáte zajímavou práci s lidmi, v malém kolektivu a na krásném místě? Zkuste se stát stálým pracovníkem švihovského hradu! Níže najdete pozice, které plánujeme brzy obsadit.

pro sezónu 2019 hledáme:

POKLADNÍ / POKLADNÍK

  • · pracovní smlouva na dobu určitou
    · plný nebo částečný úvazek
    · termín od 1. 4. 2018 do 31. 10. 2018
Náplň práce
  • prodej vstupenek na prohlídky a akce
  • prodej zboží
  • podávání informací návštěvníkům
  • průvodcovská činnost
  • další práce pro provoz, úklid a údržbu památkového objektu
Nabízíme
  • zajímavou práci s lidmi v atraktivním prostředí památkového objektu v malém přátelském kolektivu podobně smýšlejících lidí
  • pracovní doba v průměru 40 hodin týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
  • pracovní smlouva na dobu určitou duben až říjen (v případě rozdělení pozice mezi dva pracovníky duben až srpen a červenec až říjen)
  • tarifní třída 5 nebo 6, tarifní stupeň dle praxe
  • stravenky v hodnotě 90 Kč, dovolená dle délky úvazku
  • možnost ubytování na hradě
Požadujeme
  • minimální dosažený věk při uzavření dohody 18 let
  • odpovědný přístup k práci a kladný vztah k lidem
  • schopnost pracovat s finanční hotovostí, trestní bezúhonnost
  • zvládnutí obsluhy vstupenkového systému a platebního terminálu
  • komunikativní znalost AJ a NJ při prodeji

V případě zájmu zašlete přihlášku e-mailem na svihov@npu.cz. K přihlášce přiložte strukturovaný životopis a krátce popište motivaci.

Uzávěrka přihlášek je do 28. 2. 2019.

Dne 23. 3. 2019 proběhne povinná instruktáž, při které budou přijatí uchazeči seznámeni s hradem a jeho návštěvnickým provozem.
Informace k ochraně osobních údajů jsou ze strany NPÚ uveřejněny na webových stránkách www.npu.cz v sekci Ochrana osobních údajů.

PŘIHLÁŠKA

PRŮVODKYNĚ / PRŮVODCE

  • · dohoda o provedení práce (příp. dohoda o pracovní činnosti)
    · termíny dle dohody od dubna do října (delší období i jednotlivé dny) dle dohody
Náplň práce
  • doprovázení návštěvníků a podávání odborného výkladu návštěvníkům v českém jazyce (případně cizojazyčně)
  • další činnosti při zajištění provozu památkového objektu
Nabízíme
  • zajímavou práci v atraktivním prostředí památkového objektu v malém přátelském kolektivu podobně smýšlejících lidí
  • termíny dle dohody od dubna do října (delší turnusy i jednotlivé dny), možnost přizpůsobení pracovní doby individuálním požadavkům
  • odměnu ve výši 100 až 110 Kč za hodinu, dohoda o provedení práce
Požadujeme
  • minimální dosažený věk při uzavření dohody 16 let
  • dobré vyjadřovací schopnosti v podání odborného výkladu
  • zodpovědnost při vykonávání zadaného úkolu

V případě zájmu zašlete vyplněnou přihlášku e-mailem.

Uzávěrka přihlášek druhého kola je do 28. 2. 2019.

Dne 23. 3. 2019 proběhne povinná instruktáž, při které budou přijatí průvodci seznámeni s hradem a jeho návštěvnickým provozem.

PŘIHLÁŠKA